» HAKKIMIZDA

 

hakkimizda

 

Kurumsal

İsotlar Grup bünyesinde bulunan HBI Motor Servis Hiz. San. Tic. A.Ş. firması, TVS Motor Company’nin Türkiye Genel Distribütörüdür. Türkiye genelinde yaygın ve geniş bir satış ve servis ağına sahiptir.TVS Türkiye Scooty Pep ardından commuter segmentinde Apache’yi pazara sunmuştur. Daha sonra scooter segmentinde yeni jenerasyon TVS Wego’yu Türk kullanıcıları ile buluşturmuştur. Piyasaya sunduğu ürünlerde büyük beğeni toplayan marka, kısa sürede motosiklet kullanıcıları arasında üst sıradaki yerini almıştır.

 

2005 yılında faaliyete başlayan TVS Türkiye 20.000 üzerinde motosiklet ile Türkiye’de yükselişine devam etmektedir.

 

TVS Motor Türkiye Misyonu

Genç, Dinamik ekibi , kaliteli ve yenikçi ürünleri, dürüst ve güvenilir yönetim anlayışı ile Türk motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmak, %100 müşteri memnuniyeti ile sunduğu segmentlerde Türkiye’de en çok kullanılan motosiklet markası olmak.

 

TVS Motor Company

TVS Group 1911 yılında kurulmuştur. Grup bünyesinde 40.000 çalışanı ile 30 değişik firma bulunmaktadır. 4 milyar USD cirosu ile Hindistan’ın lider otomotiv parçaları üreticisidir.TVS Motor Company 1 milyar USD yıllık cirosu ile TVS Group’un amiral gemisidir.TVS Motor Company Dünya’da ki ilk 10, Asya’daki ilk 5, Hindistan'da ise en büyük üç motosiklet üreticisinden birisidir..Güney Hindistan’da Hosur ve Mysore’da, Kuzey Hidistan’da Himachal Paradesh’de ve Endozneya’da olmak üzere dört fabrikası bulunmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 2,5 milyon ünitedir.1980 yılında 50cc moped ile üretime başlamıştır. 1983 yılında Suzuki Motor Company ile yapılan işbirliği sonucunda Hindistan’da üretilen ilk Hint- Japon üretimi 100 cc motorsikleti pazara sunmuştur. TVS Motor Company %65 pazar payı ile moped grubunda,%34 pazar payı ile scooter grubunda pazar lideri olup %18 ile motor grubunda önemli pazar payına sahiptir.Yeni ürün dizayn ve gelişiminde güçlü Ar-Ge departmanı ile doğru zamanda, doğru fiyat ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, kaliteli ürünler sunmaktadır. Otomotiv tarihinde 7 yeni ürünü aynı gün içerisinde faaliyete geçiren tek firmadır.Müşteri ve müşterinin değişen ihtiyaçları TVS Motor Company’in ilham kaynağı olmuştur. TVS Motor Company, yenilikçi, kolay kullanımlı, çevreye duyarlı ürünleri üretme ve güçlü müşteri servis anlayışı ile 15 milyon TVS kullanıcısı yollarda gülümsemektedir.

www.tvsmotor.in


Isotlar Grup

İsotlar Grup 1965 yılında Adana’da kurulmuştur. Adana’da VW, Audi, DOD, Scania- Krone, Renault, Dacia, Tata, İstanbul’da Tata, TVS, Scania-Krone bayilikleri bulunmakta, bu markaların satış,satış sonrası servislerini yürütmektedir.

İsotlar Grup, otomotiv sektörünün yanısıra Çukurova’da tarım sektöründe de faaliyet göstermektedir.

 

 

İnsan Kaynakları

İsotlarGrup olarak bizi ileriye taşıyacak en önemli sermayenin insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Amacımız insana değer veren yönetim anlayışımızla çalışanlarımızın sürekli gelişimini destekleyen, adil değerlendirme sistemleri uygulayan, çalışanlarımızın şirket vizyon ve misyonu ışığında değerlerini özümseyip yaşattığı istikrarlı bir çalışma ortamı oluşturmaktır.

 

Misyon

Öğrenen bir organizasyon yapısına dayalı olarak insan kaynağının etkili ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır.

 

Vizyon

Çalışan memnuniyetinin en yüksek seviyede olduğu ve çalışanlar tarafından en çok tercih edilen şirketler arasında yer almaktır.

 

İnsan Kaynakları Politikası

İşe alım sürecinden itibaren örgüt kültürüne uygun, eğitim düzeyi yüksek, proaktif, yeniliğe açık, işini ve kendini geliştirme potansiyeline sahip, şirkete artı değerler kazandırabilecek insanları bünyemize kazandırmak, Topluma, çevreye ve etik değerlere saygılı ortak bir kültür oluşturmak.Şirket hedeflerine uygun bir stratejik insan kaynakları yönetimi anlayışıyla, çağdaş insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirmek ve sahip olunan insan gücüyle hem şirket başarısına hem de çalışanlarımızın kişisel gelişimine kaykı sağlamak.Çalışanlarımızı, şirket hedefleri doğrultusunda motive etmek ve onlara, başarıya ulaşmada gerekli ortamı sunmak,Çalışanlarımızın bilgi, beceri, yetkinlik ve performanslarının sürekliliği ve bunları daha ileri seviyeye taşımalarında onları desteklemek.

ik@isotlargrup.com