Apache RTR 200 4V Özellikleri


'A-RT Terlik Debriyaj' Teknolojisi 

Sürücünün daha iyi tur süreleri elde etmesini saglayan daha hızlı vites büyütme işlemlerinde debriyaj kuvvetinde % 22 azalma ile motosikletin performansını vurgular. Teknoloji aynı zamanda yüksek hızlı vites küçültmelerde sürücü güvenliğini sağlamayı, viraj alırken tekerlek sıçramasını önlemeyi ve geri denge tork sınırlayıcı etkisiyle araç stabilitesini arttırmayı hedefliyor. Heyecan verici yarış performansıyla, TVS Apache RTR 200 4V Race Edition 2.0'da Terlik Debriyajının piyasaya sürülmesi, aynı zamanda minimum çabayla keskin ve hassas vites geçişleri vaat ediyor.

O3C TEKNOLOJİSİ

TVSM patentli Yağ Soğutmalı Yanma Odası (O3C) Ram-hava destekli teknoloji, olağanüstü dayanıklılıkta yüksek devir performansı sağlayan motorun ısı haritasını 10⁰C ile düşürür. Hafif Nano kızak kaplamalı piston, doğrusal yarış gaz tepkisi ve daha yüksek motor ömrü ile yüksek devirli motor sunar.

ELEKTRONİK YAKIT ENJEKSİYON SİSTEMİ

Çeşitli ortam koşullarında düzgün ve tutarlı motor çalışması için 16 bit mikro işlemci tarafından kontrol edilen kapalı döngü yakıt enjeksiyon sistemi. Gelişmiş Yakıt Enjeksiyon sistemi şunlardan oluşur:
Rölanti Hava Kontrol Vanası (IACV): Motorun durmasını önleyen ve sürüşün iyileştirilmesinde yardımcı olan rölanti dengesini kontrol etmek için by-pass havası ölçmek ve beslemek.
Manifold Mutlak Basınç (MAP) Sensörü: Çeşitli ortam koşullarında çalışmak için manifold basıncını ve sıcaklığını ölçmek için.
Yakıt Enjektörü: Yüksek basınçlı ikiz püskürtme yakıt enjektörü, daha iyi atomizasyon ve dolayısıyla daha yüksek yanma verimliliği için vanaların hemen arkasında yakıt sağlar: -
 
Daha hızlı motor tepkisi
 
Minimum emisyon
 
Lambda Sensörü: Egzozdaki artık oksijeni ölçmek ve motoru hedeflenen Hava-Yakıt Oranı (AFR) ile çalıştırmak.
Sıcaklık Sensörü: Daha iyi çalıştırılabilirlik ve sürülebilirlik için motorun durumunu hissetmek.
Yakıt Pompası: En yüksek yanma verimliliği için yakıtı enjektöre daha yüksek basınçta beslemek için.

ŞASİ 

Çok Gövde Dinamik Analiz kullanılarak tasarlanan TVSM patentli Çift Katlı Bölmeli Senkro Sert Şasi, optimize edilmiş araç düzeni sağlar, böylece dengeyi % 25 oranında artırır ve mükemmel sürüş dinamikleri için kriterini sınıfında ayarlar.

SÜSPANSİYON

Monotüp yüzer pistonlu amortisörlü Monoshock, mükemmel dinamik tepki ve mükemmel yol dengesi sağlamak için KYB ile işbirliği içinde sıkıştırma ve geri tepme sönümlemesi için hassas ayarlanmıştır.

YARIŞ LASTİKLERİ

Üstün kavrama ve uzun ömürlü performans sağlayarak, rayda açıp kapamak için remora balık benzeri tutuş sağlar. 

Eşsiz Sesi

Eşsiz Ses Mühendisliği teknikleri kullanılarak geliştirilen ve tamamen paslanmaz çelikten yapılmış olan RTR 2004V Serisi, sizi daha da zorlamaya iten düşük frekanslı bir ses sağlar.
 
İnstagram:  @tvs_turkiye

TVS Motor Tükiye, İsotlar Grup Distribütörlüğündedir.