TVS Jüpiter ile Şehir İçinde Mükemmel Yakıt Tasarrufu


TVS Jüpiter ile Şehir İçinde Mükemmel Yakıt Tasarrufu

ETFi teknolojili TVS Jüpiter BS-VI (Eko İtme Yakıt enjeksiyonu), 8.4 Nm güç üreten 109.7 cc hava soğutmalı bir motorla güçlendirilmiştir. Gelişmiş ETFi teknolojisi ile sorunsuz sürüş kalitesiyle% 15 daha fazla kilometre elde edersiniz. Sınıfının en iyisi 1 kademeli harici yakıt dolum sistemi ile birlikte 6 L yakıt deposuna ve endüstrideki en büyük 1275 mm dingil mesafesine sahiptir. 
BS-VI ETFI
Tüm yeni BS-VI  uyumlu yeni nesil Eko itme yakıt enjeksiyon motoru (ETFi), gelişmiş motor performansı, daha iyi dayanıklılık ve yumuşak sürüş deneyimi ile birlikte %15 daha iyi kilometre performansı sunar.
%15 Daha Fazla Kilometre Performansı
Eco Thrust Fuel enjeksiyon teknolojisi ile % daha fazla kilometre performansı elde edersiniz.
Led Farlar
Led Far, daha iyi görünürlük sağlayan ve gelişmiş stille birlikte güvenliği sağlayan üstün aydınlatma sunar.
Arıza Gösterge Lambası
Arıza gösterge lambası, motorunuzla ilgili herhangi bir sorun olması durumunda, performansının üzerinde kalmasını ve bakım maliyetinin düşük olmasını sağlar.
Ekonometre
TVS Jüpiter, verimli bir şekilde büyük yakıt ekonomisi üretmek için tasarlanmıştır. Üstelik sizden biraz yardım alarak, daha da iyi. Gelişmiş teknoloji sınıfının en iyisi kilometre performansının bir parçasıdır. Sadece gaz kelebeğinizi “Ekonomi” moduna ayarlayın ve yakıt tasarrufunuzu en üst düzeye çıkartın. Power & Eko sürüş seçenekleri ile TVS jüpiter, gününüze biraz daha eğlence enjekte etme fırsatı verir.
Koltuk Altında Yüksek Depolama
21 litrelik geniş depolama alanı, hareket halindeyken daha fazla eşya taşımanıza olanak tanır.
Mobil Şarj Cihazı Temini
Ön mobil şarj cihazı ile birlikte yardımcı kutu, hareket halindeyken şarj etmenin yanı sıra kolay erişim il eşsiz bir kolaylık sağlar.
Ön Yardımcı Kutu
2 litrelik ön kullanım kutusu ekstra depolama alanı ve rahatlık sağlar.
 
İnstagram: tvs_motor
Tvs Motor Türkiye, İsotlar Grup Distribütörlüğündedir.

KVKK Aydınlatma Metni