TVS Motor Company - Hindistan´daki üçüncü en büyük 2 tekerlekli araç üreticisi


TVS Motor, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Hindistan Yarımadası, Latin ve Orta Amerika gibi coğrafyalar dahil olmak üzere küresel olarak ayak izlerine sahiptir.

TVS Motor Company , 2,9 milyar ABD dolarının üzerinde ciro ile Hindistan'ın en büyük üçüncü 2 tekerlekli şirketidir. Yıllık 3 milyon adedin üzerinde satışı ve yıllık 4,95 milyonun üzerinde araç kapasitesi vardır. TVS Motor ayrıca 60'tan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Hindistan'ın 2. büyük ihracatçısıdır. TVS Group'un bir üyesi, büyüklük ve ciro bakımından grubun en büyük şirketidir.

Herkes İçin Bir Araç

TVS Motor, mopedlerden başlayarak scooterlara, banliyö motosikletlerine, Apache serisi ve RR310 gibi yarışlardan ilham alan bisikletlere kadar en geniş 2 tekerlekli araç yelpazesini üretmektedir. İhtiyacınız ne olursa olsun, herkes için bir tane var.

Dümende İnovasyon

TVS Motor'un gücü, inovasyon açısından endüstri lideri olan ürünlerle sonuçlanan kapsamlı araştırma ve geliştirmesinde yatmaktadır. TVS olarak, müşteri ihtiyaçlarını öngörerek ve kaliteli araçları doğru zamanda ve doğru fiyata sunarak toplam müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Milyonlarca Gülümsemeye İlham Vermek

Milyonlarca Gülümsemeye İlham Vermek TVS her zaman, güvenilir müşteri hizmetleri ile desteklenen yenilikçi, kullanımı kolay ve çevre dostu ürünler anlamına gelmiştir. Bugüne kadar 44 milyondan fazla müşteri bir TVS ürünü satın aldı. TVS ürünleri size gülümsemeniz için tek sebep verir!

Üretim Yerleri

Üretim Yerleri Şirketin üçü Hindistan'da (Hosur Tamil Nadu'da, Mysore Karnataka'da ve Nalagarh Himachal Pradesh'de) ve biri de Karawang'da Endonezya'da olmak üzere dört üretim tesisi bulunmaktadır.


KVKK Aydınlatma Metni