TVS WEGO Heyecan Verici Özellikler: KOLAYLIK


TVS WEGO Heyecan Verici Özellikler: KOLAYLIK

Tvs Wego'nun kolay kullanım özelliklerine göz atma zamanı! 

DIŞ YAKIT DOLUMU

TVS Wego'nun harici yakıt kapağı ile koltuğu kaldırma zahmetine girmeden kolayca yakıt ikmali yapın. Içeride depolanan değerli eşyalarınız da benzin kokusundan korunur. 

KOLTUK ALTINDA YÜKSEK DEPOLAMA 

TVS Wego size koltuğun altında 16 litre / 20 litre depolama alanı sunduğunda değerli eşyalarınızı saklamak için alanınız kalır. Ister tam yüz kaskı, ister hafta sonu kaçış çantanız olsun, her şeyi kolayca saklayın. 

USB MOBİL ŞARJ CİHAZI 

TVS Wego dahili bir USB mobil şarj cihazıyla birlikte geldiğinden daima sevdiklerinizle bağlantıda kalın. Koltuk altı depolama alanına yerleştirildiğinde, sürüş sırasında telefonunuzu kolayca şarj edebilir. 

PATENTLİ E-Z MERKEZ AYAKLIK

TVS Wego'nuzu patentli E-Z merkez ayaklığı ile zahmetsizce park edin. Ayaklığın akıllı tasarımı, bir orta ayaklığın çalışmasını sağlar, ancak bir güçlükle birlikte gelmez. 

ÇIFT TARAFLI KOL KİLİDİ 

TVS Wego'nun kolunu sağdan ve sol taraftan kilitleyebileceğiniz zaman hem güvenlik hem de rahatlık elde edin. Dar alanlarda park etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

ERİŞİLEBİLİR KICK START İLE ELEKTRIKLI BAŞLATMA 

TVS Wego'nun elektrikli başlangıcı ile yolculuklarınız sadece bir düğmeye basıyor. Ancak klasiklerden biriyseniz, kalkmanızı gerektirmeyen, kolayca erişilebilir bir kickstart'a da sahiptir. 

İÇ LASTİKSİZ LASTİKLER

TVS Wego iç lastiksiz lastiklerle birlikte geldiğinden, lastik patlaklarının korkusunu unutun. Aynı zamanda daha düşük basınçlarda güvenli bir şekilde sürmenizi sağlar ve mükemmel denge sağlar. 

ATEŞLEME ANAHTARI PARLAYICI 

Kilit karanlıkta otomatik olarak parladığında artık tuşlarla uğraşmanıza gerek yok. Nerede olursanız olun, anahtar deliğini sorunsuz bir şekilde bulun. 
 
İnstagram: tvs_motor

Tvs Motor Türkiye, İsotlar Grup Distribütörlüğündedir.