TVS WEGO Heyecan Verici Özellikler: KONFOR


TVS WEGO Heyecan Verici Özellikler: KONFOR

TVS Wego, kalite konusundaki değişmez odağımızın kanıtı olmaya devam ediyor. Bunu son derece özel kılan şey, ilk elden tüketici geri bildirimlerine dayandırılmasıdır.
VÜCUT DENGESİ TEKNOLOJİSİ
Eşsiz Vücut Dengesi teknolojisi ile tam denge ve kontrolün keyfini çıkarın. ideal ağırlık merkezi ve merkezi motor yerleşimli gelişmiş teknoloji, TVS WEGO'yu daha kararlı, kullanımı daha kolay, dar köşelerde daha iyi hale getirmiş ve her yolculuğu daha konforlu hale getirmiştir. 
TELESKOPİK ÖN SOSPANSİYONLAR & GAZLI ŞARJLI ARKA SÜSPANSİYON 
TVS Wego, Vücut Dengesi Teknolojisini güçlü süspansiyonlarla birleştirdiğinde en yumuşak sürüşlerin tadını çıkarın. Öndeki teleskopik süspansiyon ve arkadaki azot gazı yüklü süspansiyon en zorlu yolların bir yarış pisti gibi hissetmesini sağlıyor. 
YÜKSEK ZEMİN AÇIKLIĞI 
Scooter'ınızın çukurlardan ve hız kesicilerden korunduğunu bildiğinizde stressiz sürüş yapın. TVS Wego'dakl yüksek yerden yükseklik, scooter'ın altını güvende tutarken pürüzlü yüzeylerde can sıkıcı sarsıntılardan kaçınmanıza yardımcı olur. 
EN BÜYÜK TEKERLEK 
Scooter'ın dengesini önemli ölçüde artıran TVS Wego'nun daha büyük dingil mesafesi ile kolay yolculuk yapın. Iki tekerlek arasındaki daha büyük mesafe, scooter'ın yol üzerinde daha iyi bir denge sağlarken, sürüşü sizin için kolaylaştırır. 
BÜYÜK ALAŞIMLI JANTLAR 
Dayanıklı ve paslanmayan büyük alaşım, tekerlekleri daha sert hale getirir ve böylece yollarda daha kararlı hale gelirken, hafifliği performansı ve yakıt verimliliğini artırır. 
UZUN RAHAT KOLTUK 
TVS Wego'nun kaymaz koltuklarıyla her yolculuğu daha keyifli hale getirin. Koltuğun akıllı tasarımı, uzun sürücülerinizin bile rahat ve rahat olmasını sağlar. 
 
İnstagram: tvs_motor
Tvs Motor Türkiye, İsotlar Grup Distribütörlüğündedir.
 

KVKK Aydınlatma Metni