TVS WEGO Vücut Dengesi Teknolojisi


TVS WEGO Vücut Dengesi Teknolojisi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Scooter'ınız daha kararlı, kullanımı daha kolay, dar köşelerde daha iyi dönen ve her yolculuğu daha rahat hale getirseydi nasıl olurdu? Mükemmel bir yolculuk gibi görünüyor, değil mi? Tüm vücut dengesi teknolojisi sayesinde,TVS Wego budur. Size daha fazlasını anlatalım.

Vücut Dengesi Teknolojisi Nedir?

Vücut Dengesi Teknolojisi, TVS Wego'da yapılan ve diğer scooter'lara kıyasla daha iyi denge ve kullanım sağlayan tüm akıllı iyileştirmeler için ortak bir terimdir. Bu da yolda daha fazla denge sağlar.

İdeal ağırlık merkezi (CG)

Diğer scooterların çoğunda ağırlık merkezi merkezde yer almaz, değil mi? Evet, tam ortada olan ve kütle merkezinizle mükemmel bir şekilde hizalanan TVS Wego ile durum böyle değil. Bu, mükemmel bir kontrolünüz olmasını sağlar.

İleri kütle merkezi

TVS Wego'da, diğer scooterların aksine, aracın kütle merkezi biraz öne doğru. Bu, dengeyi ve frenlemeyi geliştirir.

Merkezi motor yerleşimi

Bir scooterın açıldığını gördüyseniz, 
motorun genellikle sağ tarafta olduğunu
bilirsiniz, bu da scooter'ın bu tarafını daha ağır hale getirir. Ama TVS Wego'da durum böyle değil. Burada motor merkezi olarak yerleştirilmiştir, bu da mükemmel denge ve yolda daha iyi kontrol sağlar.
 

Daha Büyük Tekerlekler

TVS Wego, hem ön hem de arkada 12 inçlik spor lastiklere sahiptir. Daha büyük tekerlekler, normal 10 inçlik tekerleklere kıyasla yoldaki küçük çukurlardan ve düzensizliklerden geçerken şokları emmede daha iyidir. Ayrıca scooter'ın düz hat sürücüsünü de geliştirir, bu yüzden TVS Wego daha uzun sürüşler için de mükemmel bir seçimdir. 

Daha Uzun Dingil Mesafesi

1275 mm'lik uzun dingil mesafesi, düşük hızlarda bile ilave denge sağlar.

Küçük Dönüş Yarıçapı

Sadece 1910 mm'lik dönme yarıçapı, scooter'ı en dar sokaklarda bile kolayca hareket ettirmenize yardımcı olur.

Yerden Yükseklikten Ödün Vermez

Tüm bu değişikliklere rağmen, TVS Wego'nun yerden yüksekliklerinde bir değişiklik yok, bu yüzden her seferinde rahat ve güvenli bir sürüş elde edersiniz.
 
İnstagram: tvs_motor
 
Tvs Motor Türkiye, İsotlar Grup Distribütörlüğündedir.

 


KVKK Aydınlatma Metni