TVS Motor Company

TVS Group 1911 yılında kurulmuştur. Grup bünyesinde 40.000 çalışanı ile 30 değişik firma bulunmaktadır. 4 milyar USD cirosu ile Hindistan’ın lider otomotiv parçaları üreticisidir. TVS Motor Company 1 milyar USD yıllık cirosu ile TVS Group’un amiral gemisidir. TVS Motor Company Dünya’da ki ilk 10, Asya’daki ilk 5, Hindistan'da ise en büyük üç motosiklet üreticisinden birisidir. Güney Hindistan’da Hosur ve Mysore’da, Kuzey Hidistan’da Himachal Paradesh ve Endozneya’da olmak üzere dört fabrikası bulunmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 2,5 milyon ünitedir. 1983 yılında Suzuki Motor Company ile yapılan işbirliği sonucunda Hindistan’da üretilen ilk Hint- Japon üretimi 100 cc motorsikleti pazara sunmuştur. TVS Motor Company %65 pazar payı ile moped grubunda, %34 pazar payı ile scooter grubunda pazar lideri olup %18 ile motor grubunda önemli pazar payına sahiptir. Yeni ürün dizayn ve gelişiminde güçlü Ar-Ge departmanı ile doğru zamanda, doğru fiyat ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, kaliteli ürünler sunmaktadır. Otomotiv tarihinde 7 yeni ürünü aynı gün içerisinde faaliyete geçiren tek firmadır. Müşteri ve müşterinin değişen ihtiyaçları TVS Motor Company’in ilham kaynağı olmuştur. TVS Motor Company'in, yenilikçi, kolay kullanımlı, çevreye duyarlı ürünleri üretme ve güçlü müşteri servis anlayışı ile 15 milyon TVS kullanıcısı yollarda gülümsemektedir.
 
Image

TVS Motor Türkiye Misyonu

Genç ve dinamik ekibi, kaliteli ve yenikçi ürünleri, dürüst ve güvenilir yönetim anlayışı ile Türk motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmak, %100 müşteri memnuniyeti ile sunduğu segmentlerde Türkiye’de en çok kullanılan motosiklet markası olmak TVS Motor Türkiye misyonunu oluşturmaktadır.

Image

İsotlar Grup

İlk olarak dünyanın lider markalarının yetkili satış ve servis hizmetleriyle faaliyetine 1965 yılında Türkiye'de başlamıştır. Uzun yıllar farklı ürün çeşitleriyle ve markalarıyla edinilen perakende operasyonlarındaki deneyimi, yeni yatırımlara taşımış ve ilk distribütörlük faaliyeti Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot ile birlikte 1997 yılında TATA markası ile başlamıştır. İsotlar Grup, ülke genelinde geniş bir ağa sahip satış ve servis noktaları ile hizmet veren Tata marka otomobiller ve hafif ticari araçların yanısıra 2005 yılında Hindistan’ın en büyük üç üreticisinden biri olan TVS motosiklet grubun distribütörlüğünü yürütmektedir. Adana’da Audi, VW, Skoda, DOD, Renault, Dacia; Kayseri’de Audi, VW , Seat, DOD ile İstanbul’da Skoda ve DOD yetkili satıcılıkları bulunmaktadır. Ayrıca 2016 yılında Peugeot Motocycles Türkiye Distribütörlüğü, 2017 yılında Brixton Motocycles Türkiye Distribütörlüğü ile birlikte motosiklet sektörüne yön veren firmalar arasına girmiştir.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Türkiye ile paralel olarak otomotiv sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacı ile kurulan İsotlar Tarım firması, grubun diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır. Grup, bünyesinde ayrıca akaryakıt, araç kiralama ve sigorta aracılık şirketleri de yer almaktadır.

İsotlar Grup olarak Yönetim kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalar ve hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkeleriyle, hedeflerimizi adım adım gerçekleştirmek, kararlılığımızı ve istikrarımızı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.

Detaylı Bilgi İçin: Tıklayın

Image

İsotlar Motor

Motosiklet sektörüne 2004 yılında, dünyanın en büyük on üreticisinden biri olan TVS motosikletin Türkiye distribütörü olarak başlamış, 2016 yılında bu kez şehirli ulaşım markası Peugeot Motocycles Türkiye distribütörlüğü ile scooter segmentinde gücünü göstermiştir. Şehirdeki her türlü ulaşım ihtiyacına cevap verme misyonuyla yoluna devam eden İsotlar Grup, 2017 yılında Brixton ve Lambretta markalarının distribütörlüğü ile motosiklet alanındaki yerini güçlendirmiştir. 

İsotlar Motor; 15 yılı aşkın sektör deneyiminin yanı sıra, satış sonrası destek avantajı, kolay ulaşılabilir ve ekonomik orijinal yedek parça stokları ile rakiplerinden kolayca ayrılmıştır. Müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu hizmet hayatında, motor ailesinde var olan tüm ürünlerin tamir, bakım ve onarım süreçlerini ivedilikle planlarken ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir. 

Detaylı bilgi için tıklayın

Image

BİZE ULAŞIN

İletişim Formu

KVKK Aydınlatma Metni